پادکست آخرین شاهد

اگر علاقه مند به پرونده های جنایی هستید پادکست آخرین شاهد یکی از بهترین گزینه ها برای شماست.این پادکست با روایتی بسیار جذاب پرونده‌های جنایی بزرگ دنیا رو با جزئیات برای شما تعریف می کنه و مطمئنا از گوش دادن به این پادکست پشیمان نمی‌شید.این پادکست رو می‌تونید از اپلیکیشن های پادکست گوش کنید.

.

.

.

پادکست Channel B

پادکست Channel B هم یکی دیگه از پادکست های قدیمی ایرانی که تو زمینه پرونده های جنایی فعالیت میکنه و سایت رامین ساب اپیزود سیلک رود (Silk Road) این پادکست رو برای شروع به شما پیشنهاد می کند.

.

.

.

پادکست جنون

پادکست جنون هم یکی دیگه از پادکست های جنایی ایرانی که پرونده های جنایی رو بررسی و تعریف می کنه.این پادکست رو هم می تونید از اپلیکیشن های پادکست گوش کنید.

.

.

.

مستند مهین

شاید فکر کنید این یک مستند ایرانیه و کیفیت ساختش در حد مستندهای خارجی نیست ولی اشتباه می کنید.مستند مهین درباره مهین غدیری زنی در شهر قزوین است که در سال 1387 پیرزن ها رو به قصد سرقت جواهراتشان به قتل می رسوند.سبک ساخت این مستند شبیه مستندهای نتفلیکس است و دیدن آن به شما از طرف سایت رامین ساب پیشنهاد میشه

.

.

.

پادکست صحنه جرم

پادکست صحنه جرم هم یکی از پادکست ها جنایی خوب ایرانی که با یک روایت روان و جذاب پرونده های جنایی رو تو هر قسمت بررسی می کنه میتونید از لینک زیر وارد صفحه صحنه جرم در کست باکس بشید.

پادکست صحنه جرم در کست باکس