برترین مستندهای جنایی

برترین مستندهای جنایی

این روزها مستندهای جنایی تبدیل به یکی از محبوب ترین ژانرهای سینمایی در بین مردم شده اند. مستندهایی که در اون جنایت ها و قتل های واقعی مورد بررسی قرار میگیرند. یکی از نکات جذاب این مستندها قاتل های سریالی هستند که میتونید به صورت کاملا واقعی و قابل لمسی شواهد و مدارک قتل های آنها رو ببینید تا به ذات شیطانی آنها پی ببرید. در واقع طبق گفته اکثر بینندگان ژانر ترسناک و جنایی، این دست از مستندها میتوانند خیلی بیشتر مخاطب را به وحشت بی اندازند.

امروز می خواهیم چند تا از بهترین مستندهای جنایی رو بهتون معرفی کنیم.

.

.

مستند  Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

زیرنویس فارسی Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes
مستند تد باندی

مستند جنایی The Ted Bundy Tapes درباره یکی از معروف ترین و شناخته شده ترین قاتل های سریالی در دنیا به نام تد باندی است. احتمال می رود که تد باندی بیش از 35 زن و دختر جوان را به قتل رسانده باشد. او همچنین به دلیل اینکه این قتل ها را در ایالت های مختلف در آمریکا انجام میداد، توانسته بود سال ها از چشم پلیس پنهان بماند. در این مستند شاهد نوار های ضبط شده از تد باندی و مصاحبه با افراد درگیر در این پرونده هستیم.

.

.

مستند Crime Scene: The Times Square Killer

دانلود مستند The Times Square Killer
قاتل میدان تایمز

مستند Times Square Killer یکی دیگر از مستندهای جذاب جنایی است. این مستند درباره یک قاتل سریالی است که در دهه 70 میلادی در منطقه میدان تایمز نیویورک کارگران جنسی را به بدترین شکل ممکن به قتل میرساند. نکته جالب این مستند این است که اولین قربانی این قاتل یک دختر ایرانی است که در آن زمان به آمریکا مهاجرت کرده بود. اجساد در هتل های منطقه میدان تایمز پیدا میشدند و قاتل کار خود را بسیار تمیز انجام میداد بنابراین پلیس نمی توانست قاتل را شناسایی کند.

.

.

مستند Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

مستند جان وین گیسی

مستند The John Wayne Gacy Tapes در مورد فردیست که بسیار در جامعه محبوب بود. همه افراد او را به عنوان فردی می شناختند که خود را وقف کمک به مردم و رفع مشکلات همسایگان میکند. اون یک پیمانکار ساختمانی به نام جان وین گیسی بود و همواره پسرهای جوان را برای کار در شرکت خود استخدام میکرد و همیشه رابطه خوبی با آن ها داشت. اما داستان وقتی برای پلیس مورد توجه میشود که پسرهای جوان یکی یکی ناپدید میشوند و اثری از آنها پیدا نمی شود. پلیس پس از دنبال کردن سرنخ ها متوجه میشود این پسرها همگی برای جان گیسی کار میکردند و بعد از مدتی ناپدید شده اند.

.

.

مستند  The Iceman Tapes: Conversations with a Killer 1992

دانلود مستند The Iceman Tapes: Conversations with a Killer 1992
مستند مرد یخی

مستند The Iceman Tapes درباره یکی از خطرناک ترین قاتل های سریالی در سراسر دنیا به نام ریچارد کوکلینسکی است. او یک قاتل قراردادی بود که برای مافیا و خلافکاران بزرگ کار میکرد. اگر نمیدانید قاتل قراردادی کیست باید بدانید که آنها افرادی هستند که شغل آن ها کشتن افراد به سفارش کسان دیگر در ازای دریافت پول است. تخمین زده میشود که کوکلینسکی بیش از 200 نفر را کشته است و در دنیای قاتلین سریالی یکی از رکورد داران محسوب میشود. این مستند مصاحبه شبکه HBO با کوکلینسکی در زندان است و او در این مصاحبه پرده از خشن ترین قتل های خود برمیدارد.

.

.

مستند Conversations With a Killer: The Jeffrey Dahmer Tape

دانلود مستند The Jeffrey Dahmer Tapes
مستند جفری دامر

مستند The Jeffrey Dahmer Tapes درباره یکی از قاتلین سریالی به نام جفری دامر است که شخصیت بسیار پیچیده ای دارد. او در ظاهر پسری مودب، آرام و بی آزار است که همسایگانش بسیار او را دوست دارند. اما پشت چهره معصوم این مرد، شیطانی شرور پناه گرفته است. این قاتل سریالی گرایشات همجنسگرایانه داشته و پسران جوان و خوش قیافه را به قتل می رساند. اما نکته وحشتناک در مورد دامر این است که او از اجساد قربانیان خود تغذیه میکرده و اعضای بدن آن ها را در یخچال خانه نگه داری میکرده است. این مستند به بررسی پرونده قربانی های این قاتل شرور و همچنین گذشته دامر می پردازد.

.

.

دیدگاهتان را بنویسید